Facebook

Twitter

YouTube

ul. Wały J. Dąbrowskiego 2, 63-900 Rawicz, tel. 655453937

nie daj szansy aids 

Państwowa Inspekcja Sanitarna województwa wielkopolskiego jest pomysłodawcą i organizatorem konkursu na temat profilaktyki HIV/AIDS dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  pod hasłem „Nie daj szansy AIDS”.   W roku szkolnym  2019/2020 odbędzie  się 16  edycja konkursu.  Zadanie konkursowe polegać będzie na wykonaniu przez uczniów memu internetowego nt. profilaktyki zakażeń HIV/AIDS i innych chorób przenoszony drogą płciową.

Czytaj więcej: Konkurs na mem internetowy pod tytułem "Nie daj szansy AIDS"

szkola wolna od uzywek     Konkus "Szkoła wolna od używek"

Główny Inspektorat Sanitarny serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II edycji ogólnopolskiego Konkursu „Szkoła wolna od używek”. Konkurs skierowany jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, które uczestniczą lub nie uczestniczą w programie „ARS, czyli jak dbać o miłość?”

Czytaj więcej: Konkurs "Szkoła wolna od używek"

zakaz palenia reka  Konkurs „Palić, nie palić - oto jest pytanie?”

   W dniu 11 kwietnia 2019r. w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rawiczu odbyło    się posiedzenie Komisji Konkursowej etapu powiatowego konkursu „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”.   Zadaniem konkursowym tegorocznej edycji było przygotowanie komiksu o tematyce antytytoniowej. Konkurs jak co roku skierowany był do uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego.

Czytaj więcej: Konkurs „Palić, nie palić - oto jest pytanie?”

Mapa strony

Mapa zagrożeń